Gillette Barberblade 3-blads

Gillette Barberblade 3-blads
12 stk

Personlig pleje›Barbering & hårfjerning

299,95 kr

Billigste pris 299,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gillette barberblade med 3 blade. Pakke indeholder 12 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    299,95 kr
    12 stk25,00 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    299,95 kr
    12 stk25,00 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    299,95 kr
    12 stk25,00 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

150 kr200 kr250 kr300 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gillette Barberblade 3-blads 12 stk

Gillette Barberblade 3-blads fra Gillette (12 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 299,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gillette Barberblade 3-blads eller udforske flere Personlig pleje.