Gillette Barberblade 3-blads

Gillette Barberblade 3-blads
12 stk

Personlig pleje›Barbering & hårfjerning

169,00 kr– 182,00 kr

Billigste pris 169,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gillette 3-blads barberblader. 12 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    169,00 kr
    12 stk14,08 kr/stk
  • BilkaToGoSidst set i dag
    182,00 kr
    12 stk15,17 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    182,00 kr
    12 stk15,17 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

160 kr170 kr180 kr190 kr200 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gillette Barberblade 3-blads 12 stk

Gillette Barberblade 3-blads fra Gillette (12 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 169,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 182,00 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gillette Barberblade 3-blads eller udforske flere Personlig pleje.