Frigate Cove Sauvignon Blanc

Frigate Cove Sauvignon Blanc
1,5 L

Drikkevarer›Vin

99,00 kr

Billigste pris 99,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer
OprindelseNew Zealand

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Sauvignon Blanc-vin fra Frigate Cove.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 198,00 kr · 66,00 kr/stk · spar 99,00 krSidst set i dag
    99,00 kr
    1,5 L66,00 kr/l
  • Føtex18 for 1188,00 kr · 66,00 kr/stk · spar 594,00 krSidst set i dag
    99,00 kr
    1,5 L66,00 kr/l
  • Bilka18 for 1188,00 kr · 66,00 kr/stk · spar 594,00 krSidst set i dag
    99,00 kr
    1,5 L66,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

99 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Frigate Cove Sauvignon Blanc 1,5 L

Frigate Cove Sauvignon Blanc fra Frigate Cove (1,5 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Frigate Cove Sauvignon Blanc eller udforske flere Drikkevarer.