Freixenet Cordon Negro Brut
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Spanien |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Freixenet Cordon Negro Brut spansk cava fra Penedes. Mousserende vin med 11,5% alkohol i 750 ml flaske.
Priser i dag (3 butikker)
Vis grænsehandel-
Rema 1000 Sidst set i dag65,00 kr750 ml 86,67 kr/l -
Meny Sidst set i dag84,95 kr750 ml 113,27 kr/l -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag114,95 kr750 ml 153,27 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Freixenet Cordon Negro Brut 750 ml
Freixenet Cordon Negro Brut fra Freixenet (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 65,00 kr hos Rema 1000 , mens prisen er højest hos Nemlig til 114,95 kr — en forskel på 77% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Freixenet Cordon Negro Brut eller udforske flere Drikkevarer .