Faustino Blanco Gran Reserva

Faustino Blanco Gran Reserva
750 ml
99,00 kr– 229,00 kr

Billigste pris 99,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Spansk hvidvin Gran Reserva fra Faustino.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    99,00 kr
    750 ml132,00 kr/l
  • BilkaToGo3 for 458,00 kr · 152,67 kr/stk · spar 229,00 krSidst set i dag
    229,00 kr
    750 ml305,33 kr/l
  • Bilka18 for 2748,00 kr · 152,67 kr/stk · spar 1374,00 krSidst set i dag
    229,00 kr
    750 ml305,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr100 kr150 kr200 kr250 kr29. sep30. sep1. okt2. okt3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Faustino Blanco Gran Reserva 750 ml

Faustino Blanco Gran Reserva fra Faustino (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 229,00 kr — en forskel på 131%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Faustino Blanco Gran Reserva.