Cono Sur Pinot Noir ØkoØkologisk

Cono Sur Pinot Noir Øko
750 ml

Drikkevarer›Vin

79,95 kr– 83,99 kr

Billigste pris 79,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Cono Sur økologisk chilensk rødvin Pinot Noir i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    82,95 kr
    750 ml110,60 kr/l
  • SparSidst set i dag
    83,99 kr
    750 ml111,99 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr60 kr70 kr80 kr90 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cono Sur Pinot Noir Øko 750 ml

Cono Sur Pinot Noir Øko (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 83,99 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cono Sur Pinot Noir Øko eller udforske flere Drikkevarer.