Cono Sur Organic RødvinØkologisk

Cono Sur Organic Rødvin
750 ml

Drikkevarer›Vin

69,95 kr– 82,95 kr

Billigste pris 69,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Chilensk økologisk rødvin fra Cono Sur. 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • MenySidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • SparSidst set i dag
    82,95 kr
    750 ml110,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr60 kr70 kr80 kr90 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cono Sur Organic Rødvin 750 ml

Cono Sur Organic Rødvin (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 82,95 kr — en forskel på 19%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cono Sur Organic Rødvin eller udforske flere Drikkevarer.