Cono Sur Chardonnay ØkologiskØkologisk

Cono Sur Chardonnay Økologisk
750 ml

Drikkevarer›Vin

79,95 kr– 82,95 kr

Billigste pris 79,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Økologisk chilensk hvidvin af Chardonnay-druen fra Cono Sur. Flaske på 75 cl.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • SparSidst set i dag
    82,95 kr
    750 ml110,60 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    82,95 kr
    750 ml110,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr60 kr70 kr80 kr90 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cono Sur Chardonnay Økologisk 750 ml

Cono Sur Chardonnay Økologisk (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 82,95 kr — en forskel på 4%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cono Sur Chardonnay Økologisk eller udforske flere Drikkevarer.