Cono Sur Chardonnay

Cono Sur Chardonnay
750 ml

Drikkevarer›Vin

64,95 kr– 69,95 kr

Billigste pris 64,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Scoring

NOVA-gruppe1 – Uforarbejdet

Beskrivelse

Chilensk hvidvin Chardonnay fra Cono Sur. 75 cl.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    64,95 kr
    750 ml86,60 kr/l
  • SparSidst set i dag
    68,95 kr
    750 ml91,93 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cono Sur Chardonnay 750 ml

Cono Sur Chardonnay (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 64,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 69,95 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cono Sur Chardonnay eller udforske flere Drikkevarer.