Cono Sur Bicicleta Rosé Pinot

Cono Sur Bicicleta Rosé Pinot
750 ml

Drikkevarer›Vin

64,95 kr– 68,95 kr

Billigste pris 64,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Cono Sur Bicicleta rosé pinot fra Chile i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    64,95 kr
    750 ml86,60 kr/l
  • Meny2 for 130,00 kr · 65,00 kr/stk · spar 7,90 krSidst set i dag
    68,95 kr
    750 ml91,93 kr/l
  • SparSidst set i dag
    68,95 kr
    750 ml91,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cono Sur Bicicleta Rosé Pinot 750 ml

Cono Sur Bicicleta Rosé Pinot (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 64,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 68,95 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cono Sur Bicicleta Rosé Pinot eller udforske flere Drikkevarer.