Cono Sur Bicicleta Cabernet Sauvignon

Cono Sur Bicicleta Cabernet Sauvignon
750 ml

Drikkevarer›Vin

64,95 kr– 69,95 kr

Billigste pris 64,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Scoring

NOVA-gruppe3 – Forarbejdet
Eco-ScoreC

Klimaaftryk

CO₂ i alt1,5 kg CO₂e/kg
Landbrug0,37 kg CO₂e
Forarbejdning0,05 kg CO₂e
Emballage0,68 kg CO₂e
Transport0,37 kg CO₂e
Distribution0,04 kg CO₂e
Forbrug0,01 kg CO₂e

Beskrivelse

Chilensk Cabernet Sauvignon rødvin fra Cono Sur Bicicleta-serie. 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    64,95 kr
    750 ml86,60 kr/l
  • Spar2 for 120,00 kr · 60,00 kr/stk · spar 18,00 krSidst set i dag
    69,00 kr
    750 ml92,00 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cono Sur Bicicleta Cabernet Sauvignon 750 ml

Cono Sur Bicicleta Cabernet Sauvignon (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 64,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 69,95 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cono Sur Bicicleta Cabernet Sauvignon eller udforske flere Drikkevarer.