Colette & Co Blend

Colette & Co Blend
750 ml

Drikkevarer›Vin

54,95 kr– 59,95 kr

Billigste pris 54,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Colette & Co Blend rødvin.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    54,95 kr
    750 ml73,27 kr/l
  • Spar2 for 100,00 kr · 50,00 kr/stk · spar 9,90 krSidst set i dag
    54,95 kr
    750 ml73,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    59,95 kr
    750 ml79,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

48 kr50 kr52 kr54 kr56 kr58 kr60 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Colette & Co Blend 750 ml

Colette & Co Blend (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 54,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 59,95 kr — en forskel på 9%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Colette & Co Blend eller udforske flere Drikkevarer.