Codorníu Cava Clasico SecØkologisk

Codorníu Cava Clasico Sec
750 ml

Drikkevarer›Vin

49,99 kr– 109,00 kr

Billigste pris 49,99 kr hos Fakta Tyskland — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Codorníu Cava Clasico sec, spansk skumvin på 750 ml.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • Fakta TysklandSidst set i dag
    49,99 kr
    750 ml66,65 kr/l
  • BilkaToGo3 for 218,00 kr · 72,67 kr/stk · spar 109,00 krSidst set i dag
    109,00 kr
    750 ml145,33 kr/l
  • Føtex18 for 1308,00 kr · 72,67 kr/stk · spar 654,00 krSidst set i dag
    109,00 kr
    750 ml145,33 kr/l
  • Bilka18 for 1308,00 kr · 72,67 kr/stk · spar 654,00 krSidst set i dag
    109,00 kr
    750 ml145,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr60 kr80 kr100 kr120 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Codorníu Cava Clasico Sec 750 ml

Codorníu Cava Clasico Sec fra Codorníu (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,99 kr hos Fakta Tyskland , mens prisen er højest hos Bilka til 109,00 kr — en forskel på 118%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Codorníu Cava Clasico Sec eller udforske flere Drikkevarer.