Codorniu Cava Brut ØkoØkologisk

Codorniu Cava Brut Øko
200 ml

Drikkevarer›Vin

25,00 kr

Billigste pris 25,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (EU)
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Energi0 kJ (65 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter10 g
Protein0 g
Kostfibre0 g

Beskrivelse

Codorniu cava brut økologisk skumvin fra Spanien.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 50,00 kr · 16,67 kr/stk · spar 25,00 krSidst set i dag
    25,00 kr
    200 ml125,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    25,00 kr
    200 ml125,00 kr/l
  • Bilka36 for 600,00 kr · 16,67 kr/stk · spar 300,00 krSidst set i dag
    25,00 kr
    200 ml125,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Codorniu Cava Brut Øko 200 ml

Codorniu Cava Brut Øko fra Codorniu (200 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Codorniu Cava Brut Øko eller udforske flere Drikkevarer.