Cockburn's LBV 2013

Cockburn's LBV 2013
750 ml

Drikkevarer›Vin

119,95 kr– 129,95 kr

Billigste pris 119,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Cockburn's Late Bottled Vintage portvin fra 2013 med 20% alkohol i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    119,95 kr
    750 ml159,93 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    119,95 kr
    750 ml159,93 kr/l
  • SparSidst set i dag
    129,95 kr
    750 ml173,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

80 kr90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cockburn's LBV 2013 750 ml

Cockburn's LBV 2013 (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 119,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 129,95 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cockburn's LBV 2013 eller udforske flere Drikkevarer.