Cesari Pinot Grigio

Cesari Pinot Grigio
750 ml

Drikkevarer›Vin

79,95 kr– 89,95 kr

Billigste pris 79,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Cesari Pinot Grigio hvidvin i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min Købmand2 for 130,00 kr · 65,00 kr/stk · spar 29,90 krSidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • Spar2 for 135,00 kr · 67,50 kr/stk · spar 30,90 krSidst set i dag
    82,95 kr
    750 ml110,60 kr/l
  • Meny2 for 150,00 kr · 75,00 kr/stk · spar 29,90 krSidst set i dag
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

75 kr80 kr85 kr90 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cesari Pinot Grigio 750 ml

Cesari Pinot Grigio (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Meny til 89,95 kr — en forskel på 13%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cesari Pinot Grigio eller udforske flere Drikkevarer.