Cerave Krops- og ansigtscreme

Cerave Krops- og ansigtscreme
340 g

Personlig pleje›Kropspleje

129,00 kr– 156,00 kr

Billigste pris 129,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Cerave multi-use krops- og ansigtscreme. 340 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    129,00 kr
    340 g379,41 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    156,00 kr
    340 g458,82 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    156,00 kr
    340 g458,82 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

110 kr120 kr130 kr140 kr150 kr160 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cerave Krops- og ansigtscreme 340 g

Cerave Krops- og ansigtscreme fra Cerave (340 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 129,00 kr hos Føtex, mens prisen er højest hos Bilka til 156,00 kr — en forskel på 21%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cerave Krops- og ansigtscreme eller udforske flere Personlig pleje.