CeraVe Bodycreme

CeraVe Bodycreme
473 ml

Personlig pleje›Kropspleje

129,00 kr– 136,00 kr

Billigste pris 129,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

CeraVe bodycreme i tube på 473 milliliter.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    129,00 kr
    473 ml272,73 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    136,00 kr
    473 ml287,53 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    136,00 kr
    473 ml287,53 kr/l

Prishistorik (30 dage)

115 kr120 kr125 kr130 kr135 kr140 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af CeraVe Bodycreme 473 ml

CeraVe Bodycreme fra Cerave (473 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 129,00 kr hos Føtex, mens prisen er højest hos Bilka til 136,00 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe CeraVe Bodycreme eller udforske flere Personlig pleje.