CeraVe Ansigtsrens med pumpe

CeraVe Ansigtsrens med pumpe
236 ml

Personlig pleje›Ansigtspleje

89,00 kr– 94,50 kr

Billigste pris 89,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

CeraVe ansigtsrens med pumpe i 236 ml flaske. Mild rensing til ansigtet.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    89,00 kr
    236 ml377,12 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    94,50 kr
    236 ml400,42 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    94,50 kr
    236 ml400,42 kr/l

Prishistorik (30 dage)

85 kr90 kr95 kr100 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af CeraVe Ansigtsrens med pumpe 236 ml

CeraVe Ansigtsrens med pumpe fra Cerave (236 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 89,00 kr hos Føtex, mens prisen er højest hos Bilka til 94,50 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe CeraVe Ansigtsrens med pumpe eller udforske flere Personlig pleje.