Cerave Ansigtscreme

Cerave Ansigtscreme
52 ml

Personlig pleje›Ansigtspleje

115,00 kr– 119,00 kr

Billigste pris 115,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Cerave ansigtscreme i 52 ml tube. Hudpleje produkt.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    115,00 kr
    52 ml2211,54 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    119,00 kr
    52 ml2288,46 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    119,00 kr
    52 ml2288,46 kr/l

Prishistorik (30 dage)

105 kr110 kr115 kr120 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cerave Ansigtscreme 52 ml

Cerave Ansigtscreme fra Cerave (52 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 115,00 kr hos Føtex, mens prisen er højest hos Bilka til 119,00 kr — en forskel på 3%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cerave Ansigtscreme eller udforske flere Personlig pleje.