Castillo De Anna Tempranillo

Castillo De Anna Tempranillo
750 ml

Drikkevarer›Vin

44,95 kr

Billigste pris 44,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Spansk rødvin Tempranillo fra Castillo De Anna i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l
  • Spar2 for 84,00 kr · 42,00 kr/stk · spar 5,90 krSidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l
  • Min Købmand2 for 84,00 kr · 42,00 kr/stk · spar 5,90 krSidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

39 kr40 kr41 kr42 kr43 kr44 kr45 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Castillo De Anna Tempranillo 750 ml

Castillo De Anna Tempranillo (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 44,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Castillo De Anna Tempranillo eller udforske flere Drikkevarer.