Cantina Amato Nerello Mascalese

Cantina Amato Nerello Mascalese
750 ml

Drikkevarer›Vin

149,00 kr

Billigste pris 149,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Italiensk rødvin fra Cantina Amato med Nerello Mascalese druer.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 298,00 kr · 99,33 kr/stk · spar 149,00 krSidst set i dag
    149,00 kr
    750 ml198,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    149,00 kr
    750 ml198,67 kr/l
  • Bilka18 for 1788,00 kr · 99,33 kr/stk · spar 894,00 krSidst set i dag
    149,00 kr
    750 ml198,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

149 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cantina Amato Nerello Mascalese 750 ml

Cantina Amato Nerello Mascalese fra Cantina Amato (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 149,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cantina Amato Nerello Mascalese eller udforske flere Drikkevarer.