Calvet Prestige Côtes du Rhône

Calvet Prestige Côtes du Rhône
1,5 L

Drikkevarer›Vin

99,00 kr– 119,00 kr

Billigste pris 99,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseFrankrig

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Fransk rødvin fra Calvet Prestige, Côtes du Rhône region.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 198,00 kr · 66,00 kr/stk · spar 99,00 krSidst set i dag
    99,00 kr
    1,5 L66,00 kr/l
  • Bilka18 for 1188,00 kr · 66,00 kr/stk · spar 594,00 krSidst set i dag
    99,00 kr
    1,5 L66,00 kr/l
  • Føtex18 for 1428,00 kr · 79,33 kr/stk · spar 714,00 krSidst set i dag
    119,00 kr
    1,5 L79,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

95 kr100 kr105 kr110 kr115 kr120 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Calvet Prestige Côtes du Rhône 1,5 L

Calvet Prestige Côtes du Rhône fra Calvet Prestige (1,5 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 119,00 kr — en forskel på 20%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Calvet Prestige Côtes du Rhône eller udforske flere Drikkevarer.