Brit Premium Vådfoder m. okse og fisk

Brit Premium Vådfoder m. okse og fisk
800 g

Dyremad›Hunde

31,95 kr– 32,25 kr

Billigste pris 31,95 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Brit Premium vådfoder til katte med okse og fisk i 800 gram portion.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    31,95 kr
    800 g39,94 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    32,25 kr
    800 g40,31 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    32,25 kr
    800 g40,31 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

24 kr26 kr28 kr30 kr32 kr34 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Brit Premium Vådfoder m. okse og fisk 800 g

Brit Premium Vådfoder m. okse og fisk fra Brit Premium (800 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 31,95 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 32,25 kr — en forskel på 1%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Brit Premium Vådfoder m. okse og fisk eller udforske flere Dyremad.