Brit Premium Tørfoder m. kylling

Brit Premium Tørfoder m. kylling
8 kg

Dyremad›Hunde

299,00 kr– 299,79 kr

Billigste pris 299,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Brit Premium tørfoder til hunde med kylling i 8 kg pose.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    299,00 kr
    8 kg37,38 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    299,79 kr
    8 kg37,47 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    299,79 kr
    8 kg37,47 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

220 kr240 kr260 kr280 kr300 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Brit Premium Tørfoder m. kylling 8 kg

Brit Premium Tørfoder m. kylling fra Brit Premium (8 kg) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 299,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 299,79 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Brit Premium Tørfoder m. kylling eller udforske flere Dyremad.