Brit Premium Tyggestænger

Brit Premium Tyggestænger
180 g

Dyremad›Hunde

34,90 kr– 34,94 kr

Billigste pris 34,90 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Brit Premium tyggestænger til hunde. Indhold 180 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    34,90 kr
    180 g193,89 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    34,94 kr
    180 g194,11 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    34,94 kr
    180 g194,11 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

35 kr35 kr35 kr35 kr35 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Brit Premium Tyggestænger 180 g

Brit Premium Tyggestænger fra Brit Premium (180 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 34,90 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 34,94 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Brit Premium Tyggestænger eller udforske flere Dyremad.