Brit Premium Tyggeruller m. kalkun

Brit Premium Tyggeruller m. kalkun
80 g

Dyremad›Hunde

44,90 kr

Billigste pris 44,90 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Brit Premium tyggeruller med kalkun. 80 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    44,90 kr
    80 g561,25 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    44,90 kr
    80 g561,25 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    44,90 kr
    80 g561,25 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

30 kr35 kr40 kr45 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Brit Premium Tyggeruller m. kalkun 80 g

Brit Premium Tyggeruller m. kalkun fra Brit Premium (80 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 44,90 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Brit Premium Tyggeruller m. kalkun eller udforske flere Dyremad.