Brit Premium Tyggepinde med Kylling

Brit Premium Tyggepinde med Kylling
250 g

Dyremad›Hunde

28,90 kr– 29,00 kr

Billigste pris 28,90 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Brit Premium tyggepinde med kylling, 250 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    28,90 kr
    250 g115,60 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    29,00 kr
    250 g116,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    29,00 kr
    250 g116,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

29 kr29 kr29 kr29 kr29 kr29 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Brit Premium Tyggepinde med Kylling 250 g

Brit Premium Tyggepinde med Kylling fra Brit Premium (250 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 28,90 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 29,00 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Brit Premium Tyggepinde med Kylling eller udforske flere Dyremad.