Brit Premium Tørfoder Lam og Ris Sensitiv

Brit Premium Tørfoder Lam og Ris Sensitiv
3 kg

Dyremad›Hunde

149,00 kr– 149,47 kr

Billigste pris 149,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Brit Premium tørfoder med lam og ris til sensitive hunde. 3 kg.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    149,00 kr
    3 kg49,67 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    149,47 kr
    3 kg49,82 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    149,47 kr
    3 kg49,82 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

110 kr120 kr130 kr140 kr150 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Brit Premium Tørfoder Lam og Ris Sensitiv 3 kg

Brit Premium Tørfoder Lam og Ris Sensitiv fra Brit Premium (3 kg) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 149,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 149,47 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Brit Premium Tørfoder Lam og Ris Sensitiv eller udforske flere Dyremad.