Bree Riesling

Produkt Detaljer
| Oprindelse | Tyskland |
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Bree Riesling hvidvin fra Tyskland. Indhold 25 centiliter.
Priser i dag (6 butikker)
Vis grænsehandel
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i går14,99 kr250 ml59,96 kr/l
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i går14,99 kr250 ml59,96 kr/l
Scandinavian ParkSidst set i går16,99 kr250 ml67,96 kr/l
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i går17,99 kr250 ml71,96 kr/l
SparSidst set i går27,95 kr250 ml111,80 kr/l
MenySidst set i går29,95 kr250 ml119,80 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Bree Riesling 250 ml
Bree Riesling fra Bree (250 ml) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,99 kr hos Calle , mens prisen er højest hos Meny til 29,95 kr — en forskel på 100%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Bree Riesling eller udforske flere Drikkevarer.


