Bodegas Franco-Españolas Rioja Bordon Crianza

Bodegas Franco-Españolas Rioja Bordon Crianza
10 ml

Drikkevarer›Vin

59,00 kr

Billigste pris 59,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Spansk rødvin fra Rioja Crianza. Bodegas Franco-Españolas i 375 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 118,00 kr · 39,33 kr/stk · spar 59,00 krSidst set i dag
    59,00 kr
    375 ml157,33 kr/l
  • Føtex36 for 1416,00 kr · 39,33 kr/stk · spar 708,00 krSidst set i dag
    59,00 kr
    10 ml5900,00 kr/l
  • Bilka36 for 1416,00 kr · 39,33 kr/stk · spar 708,00 krSidst set i dag
    59,00 kr
    10 ml5900,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

59 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Bodegas Franco-Españolas Rioja Bordon Crianza 10 ml

Bodegas Franco-Españolas Rioja Bordon Crianza fra Bodegas Franco-Españolas (10 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Bodegas Franco-Españolas Rioja Bordon Crianza eller udforske flere Drikkevarer.