Ben & Jerry's Chunky Monkey Flødeis

Ben & Jerry's Chunky Monkey Flødeis
465 ml

Frost›Is

39,00 kr– 69,95 kr

Billigste pris 39,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Fairtrade

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1168 kJ (278 kcal)
Fedt17 g
heraf mættet fedt9,7 g
Kulhydrat28 g
heraf sukkerarter27 g
Protein4,1 g
Salt0,15 g

Beskrivelse

Ben & Jerry's Chunky Monkey flødeis med banan, valnødder og chokoladesmag. 465 ml.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • BilkaToGoSidst set i går
    39,00 kr
    465 ml83,87 kr/l
  • SparSidst set i går
    54,95 kr
    465 ml118,17 kr/l
  • MenySidst set i går
    69,95 kr
    465 ml150,43 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Ben & Jerry's Chunky Monkey Flødeis 465 ml

Ben & Jerry's Chunky Monkey Flødeis fra Ben & Jerry's (465 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 39,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Meny til 69,95 kr — en forskel på 79%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ben & Jerry's Chunky Monkey Flødeis eller udforske flere Frost.