Ben & Jerry's Chunky Monkey Flødeis
Produkt Detaljer
Mærkninger
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1168 kJ (278 kcal) |
| Fedt | 17 g |
| heraf mættet fedt | 9,7 g |
| Kulhydrat | 28 g |
| heraf sukkerarter | 27 g |
| Protein | 4,1 g |
| Salt | 0,15 g |
Beskrivelse
Ben & Jerry's Chunky Monkey flødeis med banan, valnødder og chokoladesmag. 465 ml.
Priser i dag (5 butikker)
Vis grænsehandel
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i går29,99 kr465 ml64,49 kr/l
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i går29,99 kr465 ml64,49 kr/l
BilkaToGoSidst set i går39,00 kr465 ml83,87 kr/l
SparSidst set i går54,95 kr465 ml118,17 kr/l
MenySidst set i går69,95 kr465 ml150,43 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Ben & Jerry's Chunky Monkey Flødeis 465 ml
Ben & Jerry's Chunky Monkey Flødeis fra Ben & Jerry's (465 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,99 kr hos Calle , mens prisen er højest hos Meny til 69,95 kr — en forskel på 133%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ben & Jerry's Chunky Monkey Flødeis eller udforske flere Frost.