Baron de Ley Coto de Caleruega Tempranillo

Baron de Ley Coto de Caleruega Tempranillo
750 ml

Drikkevarer›Vin

147,31 kr

Billigste pris 147,31 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Baron de Ley Coto de Caleruega Tempranillo rødvin. 750 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 294,62 kr · 98,21 kr/stk · spar 147,31 krSidst set i dag
    147,31 kr
    750 ml196,41 kr/l
  • Føtex18 for 1767,72 kr · 98,21 kr/stk · spar 883,86 krSidst set i går
    147,31 kr
    750 ml196,41 kr/l
  • Bilka18 for 1767,72 kr · 98,21 kr/stk · spar 883,86 krSidst set i går
    147,31 kr
    750 ml196,41 kr/l

Prishistorik (30 dage)

60 kr80 kr100 kr120 kr140 kr160 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Baron de Ley Coto de Caleruega Tempranillo 750 ml

Baron de Ley Coto de Caleruega Tempranillo fra BARON DE LEY S.A. (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 147,31 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Baron de Ley Coto de Caleruega Tempranillo eller udforske flere Drikkevarer.