Barbera d'Alba 2016 14%

Barbera d'Alba 2016 14%
750 ml

Drikkevarer›Vin

89,95 kr– 110,50 kr

Billigste pris 89,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Barbera d'Alba italiensk rødvin fra 2016 med 14% alkoholindhold. 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l
  • Wolt MarketSidst set i dag
    110,50 kr
    750 ml147,33 kr/l
  • Tidligere priser
  • Min KøbmandSidst set 3 dage siden
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

80 kr90 kr100 kr110 kr120 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Barbera d'Alba 2016 14% 750 ml

Barbera d'Alba 2016 14% (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 89,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Wolt Market til 110,50 kr — en forskel på 23%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Barbera d'Alba 2016 14% eller udforske flere Drikkevarer.