Balthazar Rose 2024

Balthazar Rose 2024
750 ml

Drikkevarer›Vin

69,95 kr– 89,95 kr

Billigste pris 69,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Balthazar rosé fra 2024 i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i går
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • Meny2 for 135,00 kr · 67,50 kr/stk · spar 24,90 krSidst set i går
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • SparSidst set i går
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr60 kr70 kr80 kr90 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Balthazar Rose 2024 750 ml

Balthazar Rose 2024 (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 89,95 kr — en forskel på 29%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Balthazar Rose 2024 eller udforske flere Drikkevarer.