Weinmann Alsace Riesling

Weinmann Alsace Riesling
750 ml

Drikkevarer›Vin

69,95 kr– 72,95 kr

Billigste pris 69,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Weinmann Alsace Riesling hvidvin fra Frankrig. 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny2 for 130,00 kr · 65,00 kr/stk · spar 9,90 krSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • Min Købmand2 for 130,00 kr · 65,00 kr/stk · spar 9,90 krSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • Spar2 for 130,00 kr · 65,00 kr/stk · spar 15,90 krSidst set i dag
    72,95 kr
    750 ml97,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

69 kr70 kr71 kr72 kr73 kr74 kr75 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Weinmann Alsace Riesling 750 ml

Weinmann Alsace Riesling (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 72,95 kr — en forskel på 4%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Weinmann Alsace Riesling eller udforske flere Drikkevarer.