Weck konisk sylteglas

Weck konisk sylteglas
900 ml

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

54,00 kr

Billigste pris 54,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Weck konisk sylteglas. Til opbevaring af syltetøj og konserver.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    54,00 kr
    900 ml60,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    54,00 kr
    900 ml60,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    54,00 kr
    900 ml60,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

54 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Weck konisk sylteglas 900 ml

Weck konisk sylteglas fra Weck (900 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 54,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Weck konisk sylteglas eller udforske flere Bolig & køkken.