Weck Konisk sylteglas

Weck Konisk sylteglas
500 ml

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

39,00 kr

Billigste pris 39,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Weck konisk sylteglas til syltetøj og konservering.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    39,00 kr
    500 ml78,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    39,00 kr
    500 ml78,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    39,00 kr
    500 ml78,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

39 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Weck Konisk sylteglas 500 ml

Weck Konisk sylteglas fra Weck (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 39,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Weck Konisk sylteglas eller udforske flere Bolig & køkken.