Weck Konisk sylteglas 4-pak

Weck Konisk sylteglas 4-pak
140 ml

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

79,00 kr

Billigste pris 79,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Weck konisk sylteglas i 4-pak, mindste størrelse til syltetøj.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    79,00 kr
    140 ml564,29 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    79,00 kr
    140 ml564,29 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    79,00 kr
    140 ml564,29 kr/l

Prishistorik (30 dage)

79 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Weck Konisk sylteglas 4-pak 140 ml

Weck Konisk sylteglas 4-pak fra Weck (140 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Weck Konisk sylteglas 4-pak eller udforske flere Bolig & køkken.