Vitakraft Tyggeruller med Okse og Kylling

Vitakraft Tyggeruller med Okse og Kylling
180 g

Dyremad›Hunde

52,95 kr

Billigste pris 52,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft tyggeruller med okse og kylling til hunde. Længerevarende tygesnacks med dual-protein.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    52,95 kr
    180 g294,17 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    52,95 kr
    180 g294,17 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    52,95 kr
    180 g294,17 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

53 kr53 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Tyggeruller med Okse og Kylling 180 g

Vitakraft Tyggeruller med Okse og Kylling fra Vitakraft (180 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 52,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Tyggeruller med Okse og Kylling eller udforske flere Dyremad.