Vitakraft Tyggepinde med Okse

Vitakraft Tyggepinde med Okse
270 g

Dyremad›Hunde

79,95 kr

Billigste pris 79,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft tyggepinde til hunde med okse som hovedingredienserne.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    79,95 kr
    270 g296,11 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    79,95 kr
    270 g296,11 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    79,95 kr
    270 g296,11 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

55 kr60 kr65 kr70 kr75 kr80 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Tyggepinde med Okse 270 g

Vitakraft Tyggepinde med Okse fra Vitakraft (270 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Tyggepinde med Okse eller udforske flere Dyremad.