Vitakraft Snackstang Hjerte

Vitakraft Snackstang Hjerte
12 g

Dyremad›Hunde

5,95 kr– 6,50 kr

Billigste pris 5,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft snackstang med hjertform, 12 g. Kæledyrsmad.

Priser i dag (5 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    5,95 kr
    12 g495,83 kr/kg
  • FøtexSidst set i går
    5,95 kr
    12 g495,83 kr/kg
  • Meny3 for 10,00 kr · 3,33 kr/stk · spar 7,85 krSidst set i går
    5,95 kr
    12 g495,83 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    5,95 kr
    12 g495,83 kr/kg
  • Min Købmand4 for 18,00 kr · 4,50 kr/stk · spar 8,00 krSidst set i går
    6,50 kr
    12 g541,67 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

5 kr6 kr6 kr7 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Snackstang Hjerte 12 g

Vitakraft Snackstang Hjerte fra Vitakraft (12 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 5,95 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Min Købmand til 6,50 kr — en forskel på 9%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Snackstang Hjerte eller udforske flere Dyremad.