Vitakraft Katteurt

Vitakraft Katteurt
20 g

Dyremad›Katte

14,95 kr

Billigste pris 14,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft katteurt til katte. 20 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    14,95 kr
    20 g747,50 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    14,95 kr
    20 g747,50 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    14,95 kr
    20 g747,50 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

15 kr15 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Katteurt 20 g

Vitakraft Katteurt fra Vitakraft (20 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Katteurt eller udforske flere Dyremad.