Chrisco Kattegodbid Kyllingestrimler

Chrisco Kattegodbid Kyllingestrimler
50 g

Dyremad›Katte

15,95 kr– 20,50 kr

Billigste pris 15,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Chrisco kattegodbid med kyllingestrimler. 50 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    15,95 kr
    50 g319,00 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    16,25 kr
    50 g325,00 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i dag
    20,50 kr
    50 g410,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

15 kr16 kr17 kr18 kr19 kr20 kr21 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Chrisco Kattegodbid Kyllingestrimler 50 g

Chrisco Kattegodbid Kyllingestrimler (50 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Wolt Market til 20,50 kr — en forskel på 29%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Chrisco Kattegodbid Kyllingestrimler eller udforske flere Dyremad.