Vitakraft Godbidder med lever

Vitakraft Godbidder med lever
120 g

Dyremad›Hunde

26,95 kr

Billigste pris 26,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft godbidder til hunde med lever, 120 g.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    26,95 kr
    120 g224,58 kr/kg
  • FøtexSidst set i går
    26,95 kr
    120 g224,58 kr/kg
  • MenySidst set i går
    26,95 kr
    120 g224,58 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    26,95 kr
    120 g224,58 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

20 kr22 kr24 kr26 kr28 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Godbidder med lever 120 g

Vitakraft Godbidder med lever fra Vitakraft (120 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 26,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Godbidder med lever eller udforske flere Dyremad.