Vitakraft Godbidder med laks

Vitakraft Godbidder med laks
40 g

Dyremad›Katte

11,50 kr– 14,95 kr

Billigste pris 11,50 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 7 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft godbidder med laks til katte i 40 gram pose. Kattesnack med fisk.

Priser i dag (7 butikker)

  • SparSidst set i dag
    11,50 kr
    40 g287,50 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    12,95 kr
    40 g323,75 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    14,95 kr
    40 g373,75 kr/kg
  • NettoSidst set i dag
    14,95 kr
    40 g373,75 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    14,95 kr
    40 g373,75 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    14,95 kr
    40 g373,75 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    14,95 kr
    40 g373,75 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

8 kr10 kr12 kr14 kr16 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Godbidder med laks 40 g

Vitakraft Godbidder med laks fra Vitakraft (40 g) sammenlignes på tværs af 7 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 11,50 kr hos Spar , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 14,95 kr — en forskel på 30%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Godbidder med laks eller udforske flere Dyremad.