Vitakraft Godbidder med and

Vitakraft Godbidder med and
250 g

Dyremad›Hunde

49,95 kr– 69,95 kr

Billigste pris 49,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft godbidder med and til hunde. 250 g pakning.

Priser i dag (5 butikker)

  • SparSidst set i dag
    49,95 kr
    250 g199,80 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    59,95 kr
    250 g239,80 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    69,95 kr
    250 g279,80 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    69,95 kr
    250 g279,80 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    69,95 kr
    250 g279,80 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Godbidder med and 250 g

Vitakraft Godbidder med and fra Vitakraft (250 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Bilka til 69,95 kr — en forskel på 40%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Godbidder med and eller udforske flere Dyremad.