Vitakraft Godbidder m. laks

Vitakraft Godbidder m. laks
60 g

Dyremad›Katte

8,00 kr– 11,95 kr

Billigste pris 8,00 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 6 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft godbidder med laks, 60 g. Kattegodter med laksesmag.

Priser i dag (6 butikker)

  • SparSidst set i dag
    8,00 kr
    60 g133,33 kr/kg
  • NettoSidst set i dag
    10,95 kr
    60 g182,50 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    10,95 kr
    60 g182,50 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    11,95 kr
    60 g199,17 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    11,95 kr
    60 g199,17 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    11,95 kr
    60 g199,17 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

8 kr9 kr10 kr11 kr12 kr13 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Godbidder m. laks 60 g

Vitakraft Godbidder m. laks fra Vitakraft (60 g) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 8,00 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Bilka til 11,95 kr — en forskel på 49%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Godbidder m. laks eller udforske flere Dyremad.