Vitakraft Flydende Snack med Laks

Vitakraft Flydende Snack med Laks
90 g

Dyremad›Katte

19,95 kr– 24,95 kr

Billigste pris 19,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 6 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft flydende snack med laks til katte. Kattebehandling på 90 gram.

Priser i dag (6 butikker)

  • Spar2 for 32,00 kr · 16,00 kr/stk · spar 7,90 krSidst set i dag
    19,95 kr
    90 g221,67 kr/kg
  • NettoSidst set i dag
    24,95 kr
    90 g277,22 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    24,95 kr
    90 g277,22 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    24,95 kr
    90 g277,22 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    24,95 kr
    90 g277,22 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    24,95 kr
    90 g277,22 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

19 kr20 kr21 kr22 kr23 kr24 kr25 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Flydende Snack med Laks 90 g

Vitakraft Flydende Snack med Laks fra Vitakraft (90 g) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Bilka til 24,95 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Flydende Snack med Laks eller udforske flere Dyremad.